pl
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

DRESOWA SUKIENKA KIMONO MOTYL czerwona A234 k01

  • Bawełniana sukienka kimono, motyl. Efektowna sukienka z wszytą gumką w pasie . Do szpilek czy płaskich butów . Uszyta została z dresowego materiału.
69,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: / szt.
Cena regularna: / szt.
Dostępne rozmiary
Szybkie zakupy:
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Bawełniana sukienka kimono, motyl. Efektowna sukienka z wszytą gumką w pasie . Do szpilek czy płaskich butów . Uszyta została z dresowego materiału.

 

MATERIAŁ :

95% Bawełna, 5% Elastan

 

ROZMIAR Uniwersalny ⤓

 

  • długość całkowita - 91 cm
  • szerokość w pasie - 33 cm (naciąga się do 65 cm)

 

 

 

Modelka ma 166 cm wzrostu i ma na sobie rozmiar Uniwersalny. Wszystkie wymiary mierzone na płasko. Dopuszczalne odchylenie wymiarów: +/- 2 cm.

Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Zwroty

Masz 14 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Zwrotu dokonasz za pomocą prostego kreatora zwrotów
Materiał
100% poliester

@wassyl.pl na instagramie Sprawdź nasz profil na instagramie

pixel