pl
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Zwroty towarów

Towar dotarł w nieodpowiednim rozmiarze? Nie odpowiada Ci kolor? To żaden problem! W sklepie Wassyl.pl masz 14 dni na odstąpienie od umowy.

Poniżej prezentujemy opcje, z których możesz skorzystać, aby w sposób szybki i bezproblemowy zwrócić towar

1) Dodaj zwrot w Panelu Klienta

Zaloguj się na swoje konto w sklepie (możesz to zrobić TUTAJ). Jeśli nie pamiętasz hasła - skorzystaj z opcji jego przypomnienia. Wyślemy wówczas do Ciebie maila z linkiem umożliwiającym automatyczne zalogowanie.

Po zalogowaniu wybierz opcję "Dodaj zwrot" i wypełnij formularz zgodnie z komunikatami pojawiającymi się na ekranie. Jako podsumowanie system wygeneruje Potwierdzenie Zwrotu - wydrukuj ten dokument i dołącz do przesyłki ze zwracanymi produktami.

WAŻNE!

Jeżeli wybrałaś opcję zwrotu z wykorzystaniem Paczkomatu InPost, informujemy, że Paczkomat przyjmuje wyłącznie przesyłki mieszczące się w wymiarach: 41 x 38 x 64 cm

2) Wypełnij formularz odstąpienia od umowy i odeślij nam produkty

  KLIKNIJ TUTAJ I POBIERZ FORMULARZ ZWROTU
Wydrukuj go, wypełnij i dołącz do przesyłki ze zwracanymi produktami.

DODATKOWE UWAGI:

 • Wszystkie przesyłki prosimy kierować na adres:
  WASSYL.PL
  Eugeniusza Kwiatkowskiego 8C
  52-407 Wrocław
 • Zwracane towary nie mogą nosić śladów użytkowania (nie mogą posiadać plam, odbarwień, nie mogą być prane, etc)
 • W przypadku zwrotów częściowych (kiedy chcesz nam oddać np. dwa z trzech zakupionych towarów) - zwrócimy Ci poniesione koszty dostawy w sposób proporcjonalny (jeżeli oddajesz dwa z trzech towarów - zwrócimy Ci 2/3 kosztów dostawy)
 • Prosimy o dołączanie do przesyłek zwrotnych formularza odstąpienia od umowy lub o jednoznaczne oznaczenie, z którego zamówienia pochodzą zwracane produkty. Jest to gwarancja szybkiego i bezproblemowego zwrotu pieniędzy na Twoje konto
 • Masz prawo do odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od dnia dostawy zakupionych produktów. Aby dochować tego terminu, musisz nas poinformować o chęci zwrotu produktów - możesz to zrobić np. w formie wiadomości e-mail (bok@wassyl.pl)

Więcej informacji na temat Prawa do odstąpienia od umowy znajdziesz w naszym regulaminie.

pixel