Produkty w zestawie:
Komplet damski łączący dopasowaną formę z płynną strukturą nakładanych warstw materiału. W skład zestawu wchodzi przylegający top na ramiączkach z elastycznej dzianiny prążkowanej oraz spódnicospodnie o asymetrycznym kroju z wykończeniem w postaci kaskadowych falban. Zastosowana konstrukcja łączy estetykę spódnicy z funkcjonalnością wbudowanych szortów, zapewniając dynamikę ruchu i stabilność formy.
Wszystkie elementy kolekcji szyjemy z pasją w naszej własnej szwalni w Polsce, gwarantując najwyższą jakość wykonania i wspierając lokalne rzemiosło.
Opinie o Zestaw - asymetryczne spódnicospodenki z topem
4.92/5
Liczba wystawionych opinii: 13
512
41
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Napisz swoją opinię
Zwroty
Masz 16 dni na odstąpienie od umowy bez podania przyczyny. Zwrotu dokonasz za pomocą prostego kreatora zwrotówPrzykładowa treść o dostawie i zwrotach.
Materiał
95% poliester, 5% elastan





















